fbpx
cross

Hľadáme operátorov výroby s platom aj 1100 €

Číslo ponuky 86866

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Výroba a priemysel

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: od 1 100 eur

Kontaktná osoba:

Alexandra Papajová
421907916532
papajova@synergie.sk

Popis

Pripojte sa do tímu operátorov výroby do 3 zmennej prevádzky s priemerným mesačným zárobkom od 1 120 euro brutto.

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluha výrobných zariadení vyrábajúcich betónové výrobky,
  • kontrola kvality produktov,
  • pravidelná starostlivosť o čistotu strojov, zariadení a pracoviska,
  • prípadná pomoc počas pracovnej zmeny pri menších opravách na stroji,
  • participácia pri opravách a údržbe strojov v čase pravidelnej zimnej údržby.

Benefity

  • zaujímavé platové ohodnotenie: Fixná zložka 780 eur brutto + 20% variabilná zložka mzdy vyplácaná

mesačne = 936 eur brutto + príplatky za poobednú zmenu a nočnú zmenu, riziko, nadčasy ...)

  • možnosť profesijného a odborného rastu
  • možnosť získať preukaz na vedenie VZV (na náklady spoločnosti)
  • možnosť kariérneho a finančného posunu
  • dočasný príspevok na ubytovanie v prípade presťahovania sa za prácou
  • príspevok na dôchodkové poistenie a nad rámec zákona na stravovanie
  • finančné príspevky pri pracovnom výročí, životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe,..
  • pri špeciálnych životných udalostiach dni voľna navyše
  • kultúrno-spoločenské aktivity
  • dlhodobé a stabilné zamestnanie

Požiadavky

  • skúsenosti z výroby betónových výrobkov alebo z obsluhy miešačiek na betonárke sú veľkou

výhodou,

  • prax s VZV, príp. platný preukaz na W1 sú veľkou výhodou,
  • ochota pracovať na zmeny a v prípade potreby nadčas alebo občas v sobotu,
  • chota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hlučné, prašné prostredie, exteriér,
  • dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť,
  • zodpovedný, spoľahlivý a aktívny prístup k práci so snahou vykonať včas kvalitnú prácu,
  • flexibilita, tímový hráč, ktorý vie byť v prípade potreby nápomocný kolegom,
  • ochota učiť sa novým veciam a vzdelávať sa .

O firme

Náš klient je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.