cross

Hľadáme brigádnikov na vychystávanie tovaru

Číslo ponuky 71134

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj, Pezinok, Senec

Typ: na dohodu

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Asistent

Plat: od 4 € / hod. + bonusy a príplatky

Kontaktná osoba:

Silvia Štellerová
+421 905 773 556
mardiakova@synergie.sk

Popis

Ak máte záujem o brigádu v prestížnom eshope, ktorý sa zaoberá predajom širokého sortimentu, ako je elektronika, drogéria, kozmetika a pod., tak toto je ponuka práve pre vás. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu a možnosť nastaviť si zmeny podľa svojich potrieb. Samozrejmosťou je zaujímavé platové ohodnotenie s možnosťou týždenných záloh a nástup je možný ihneď.

Vašou náplňou práce bude:

  • príjem rôzneho tovaru - drobná elektronika, drogéria, kozmetika, náčinie, a pod.
  • kontrola a naskladňovanie tovaru, práca so skenerom a PC
  • príprava a kompletizácia objednávok
  • balenie tovaru a prípava na expedíciu

Benefity

  • mzda od 4 € / hod. + výkonnostné bonusy, príplatky a gastrolístky
  • poskytovanie týždenných záloh
  • práca na 8-hod. alebo 12-hod. zmeny
  • možnosť individuálneho plánovania zmien s koordinátorom
  • moderný sklad, čisté pracovisko

Požiadavky

  • zodpovednosť
  • chuť pracovať
  • pozitívny prístup

O firme

Najväčší internetový obchod pôsobiaci na Slovensku aj v ďalších krajinách Európskej únie. Zaoberá sa spotrebnou elektronikou a mnohými ďaľšími kategóriami