fbpx
cross

Hľadáme retrakárov so zárobkom aj 1300 €

Číslo ponuky 82180

Lokalita: Bratislavský kraj, Malacky

Typ: plný úväzok

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 1 000 - 1 300 EUR

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
421917359208
mardiakova@synergie.sk

Popis

Hľadáme šikovných retrakárov do skladu v Lozorne so zaujímavým platom a nástupom ihneď. Ak máte skúsenosť s retrakom, ale nemáte platné papiere nevadí, postaráme sa o ich predĺženie. Pracovná doba je na dve zmeny (ranné a poobedné). Doprava poskytnutá nie je, preto je ideálne vlastniť auto alebo bývať v dostupnej vzdialenosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • príjem rôzneho tovaru
  • zaskladňovanie tovaru v rámci skladových priestorov
  • kontrola tovaru
  • práca na VZV - retrak

Benefity

  • zaujímavé platové ohodnotenie - priemerná mzda až v 1000 € v čistom
  • základná mzda 1000 € + variabilná zložka mzdy až do 300 €
  • dochádzkový bonus 40 €
  • mimoriadne odmeny
  • príspevok na dopravu
  • práca na dve zmeny ( ranná a poobedná)
  • príjemný a priateľský kolektív

Požiadavky

  • oprávnenie viesť VZV a skúsenosti na retraku (aspoň pár mesiacov) sú PODMIENKOU
  • zodpovednosť
  • zručnosť

O firme

Jeden z najväčších obchodov v Európe so širokou ponukou hudobných nástrojov a rôznych hobby produktov so zastúpením vo vyše 20 krajinách.