fbpx
cross

Hľadáme šikovného brúsiča na JEDNU ZMENU do stabilnej prevádzky

Číslo ponuky 85034

Lokalita: Skalica, Trnavský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Výroba a priemysel

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 850€ nástupný plat/ po skúšobnej dobe 870€ + 100€ výkonnostný bonus

Kontaktná osoba:

Alexandra Papajova
421907916532
papajova@synergie

Popis

Ste zodpovední a hľadáte prácu, kde môžete uplatniť svoj potenciál?
Práve obsadzujeme pozíciu brúsič na jednu zmenu!
Hľadáme ľudí so skúsenosťami v danej oblasti, ktorí sa neboja práce a majú chuť sa učiť.
V prípade obojstrannej spokojnosti je možnosť kariérneho rastu.

Vašou náplňou práce bude:

  • brúsenie ložiskových krúžkov po tepelnom spracovaní
  • finálne operácie
  • obsluha štandardných brúsiacich strojov a aj NC a CNC strojov

Benefity

  • v prípade šikovnosti možnosť rýchleho kariérneho rastu
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • práca na jednu zmenu (6:00-14:30)
  • stabilná práca
  • príjemné a čisté pracovné prostredie

Požiadavky

  • prax v strojárskej výrobe
  • prax s výkresmi a opracovaním kovov (aspoň polročná skúsenosť)
  • hľadáme zodpovedného, trpezlivého človeka, ktorý má chuť sa učiť a nebojí sa práce
  • možnosť aj pre absolventov so vzdelaním v obore, ale jedine ak sú ochotní sa učiť

O firme

Našim klientom je popredná spoločnosť pôsobiaca v oblasti leteckého priemyslu, ktorá sa zameriava na výrobu guľkových a valčekových ložísk pre letecký priemysel a obrábacie stroje.