fbpx
cross

Hľadáme šikovného operátora výroby vo výrobe betónovej dlažby

Číslo ponuky 82453

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Typ: plný úväzok

Sektor: Výroba a priemysel

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 1 120 EUR/mesiac od 1120€ (základ 780€ + 20% variabilná zložka mzdy = 936€ + príplatky za riziko, nočnú a poobednú zmenu)

Kontaktná osoba:

Zuzana Maliariková
421907916532
maliarikova@synergie.sk

Popis

Hľadáme operátora výroby s nástupom priamo do kmeňa firmy so zaujímavým platovým ohodnotením. Možná výška mesačnej hrubej mzdy v 3-zmennej prevádzke sa pohybuje od 1 120 eur brutto - môže byť aj viac v prípade šikovnosti. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie zadarmo.

Vašou hlavnou náplňou práce je:

  • každodenná obsluha výrobného zariadenia, ktoré vyrába betónovú exteriérovú dlažbu a ďalšie betónové

výrobky

  • kontrola kvality vyrobených výrobkov
  • pravidelná každodenná starostlivosť o čistotu strojov a zariadení
  • pravidelná starostlivosť o čistotu pracoviska
  • v prípade potreby pomoc pri menších opravách na stroji počas pracovnej zmeny
  • aktívna účasť na opravách a údržbe strojov v čase pravidelnej zimnej údržby

Benefity

  • možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
  • možnosť zaučiť sa na prácu s VZV na náklady spoločnosti
  • možnosť kariérneho a finančného rastu
  • možnosť dočasného príspevku na ubytovanie v prípade presťahovania sa za prácou
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie v 3. pilieri
  • finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
  • dni voľna nad rámec zákona pri špeciálnych životných udalostiach
  • kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
  • perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania

Požiadavky

  • nutné vzdelanie v odbore strojárstvo a stavebníctvo
  • prax vo výrobe betónových výrobkov, alebo pri obsluhe miešačiek na betonárke - veľká výhoda
  • prax v podobnej výrobnej prevádzke aspoň 2 roky
  • ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby pracovať nadčas, alebo občas v sobotu
  • dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť pre prácu s bremenami
  • ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk, prach, vibrácie ...
  • seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade

potreby, flexibilita

  • ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

O firme

Náš klient je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.