fbpx
cross

Hľadáme šikovného strojníka s okamžitým nástupom

Číslo ponuky 76993

Lokalita: Trenčiansky kraj, Trenčín

Typ: Array

Sektor: Stavebníctvo a reality

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 1100 € - 1700 €

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
421917359208
mardiakova@synergie.sk

Popis

Hľadáte si stabilnú prácu s výborným finančným ohodnotením ? Ponúkame Vám prácu strojníka cestných a stavebných strojov v Trenčíne. Pracovná doba má štandardný pracovný čas (8 hod.). Výhodou je jej flexibilnosť a nastaviteľnosť podľa potrieb stavby. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:

  • riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov
  • vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja
  • údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti

pracovného stroja,

  • dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

Benefity

  • platové podmienky - 1100 €
  • možnosť pracovať aj na živnosť - 1700 €
  • flexibilný pracovný čas

Požiadavky

  • prax v obore - PODMIENKA
  • platný strojnícky preukaz (kategória 1B a 1C)
  • platné doklady vodiča
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • ochota pracovať

O firme

Náš klient patrí do svetovej rodiny stavebného korporátu a je lídrom vo výstavbe dopravnej infraštruktúry.