fbpx
cross

Hľadáme šikovného zástupcu vedúceho do predajne s technickým sortimentom

Číslo ponuky 78742

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Typ: plný úväzok

Sektor: Obchod a nákup

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 1200 - 1500 €

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
421917359208
mardiakova@synergie.sk

Popis

Hľadáte si stabilnú prácu s výborným finančným ohodnotením ? Ponúkame Vám prácu zástupcu vedúceho pobočky. Jedná sa o obchodnú sieť, ktorá sa zaoberá predajom technického príslušenstva. Pracovná doba má štandardný pracovný čas (8 hod). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluha zákazníkov predajne
  • výroba hydraulických hadíc, drobné opravy hydraulických prvkov
  • poskytovanie technického poradenstva zákazníkom
  • aktívne ponúkanie tovaru, prezentovanie tovaru spoločnosti
  • komunikácia so zákazníkmi, poskytovanie technického poradenstva
  • vypracovanie technického riešenia a cenových ponúk
  • zhromažďovanie informácií o pridelenom trhu
  • technicko-obchodné jednania so zákazníkmi, návštevy zákazníkov
  • objednávanie tovaru u dodávateľov,

Benefity

  • pracovná doba: 7:00 - 15:00 hod
  • mesačná mzda: 1200 EUR - 1500,00 EUR
  • mesačné bonusy a príplatky: 25% po skúšobnej dobe
  • odmeny na základe predajných výsledkov
  • 13. a 14. plat vo výške základnej mzdy
  • školenia
  • úhrada nákladov na jazykový kurz
  • poskytnutie pôžičky

Požiadavky

  • skúsenosti v oblasti hydrauliky - PODMIENKOU
  • aktívna znalosť AJ alebo NJ (B1)
  • užívateľská znalosť: MS Windows, Outlook, Excel, internet
  • vodičský preukaz
  • stredoškolské vzdelanie alebo odborné vzdelanie – technický smer
  • orientácia na kvalitu a zákazníka
  • schopnosť riešiť problémy samostatne
  • ochota cestovať v rámci SR

O firme

Náš klient pôsobí na Slovensku od roku 1993 a na trhu pôsobí ako jeden z hlavných dodávateľov hydraulických prvkov. Taktiež je výrobcom hydraulických agregátov a hydraulických systémov a dodávateľom rádiového diaľkového ovládania.