fbpx
cross

Hľadáme skladníka do Bratislavy

Číslo ponuky 84153

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Výroba a priemysel

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 865€ + bonusy a príplatky

Kontaktná osoba:

Natália Škvrndová
421918840760
skvrndova@synergie.sk

Popis

Hľadáte si stabilnú prácu ? Ponúkame Vám prácu skladníka v Bratislave v spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou. Mesačná mzda jec. V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:

  • práca na vysokozdvižnom vozíku
  • príjem a uskladnenie hotových výrobkov
  • príprava tovaru na jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
  • nakladanie a vykladanie vozidiel diaľkovej prepravy
  • príprava tovaru a zásobovanie podnikovej predajne
  • preberanie a posudzovanie paliet vrátených z obehu
  • hygienicko – sanitačné práce v priestoroch pracoviska a vonkajších priestoroch
  • obsluha a starostlivosť o skenere, paletizačné zariadenia, dopravníkové pásy

Benefity

  • základná mzda 865€ + príplatky + prémie do 29%
  • mesačné prémie do 29%
  • špeciálny príplatok za prácu v chladnom prostredí
  • 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
  • pravidelná zvyšovanie základnej mzdy podľa platnej KZ
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • ubytovanie

Požiadavky

  • zodpovednosť a samostatnosť
  • flexibilita
  • základná znalosť práce s PC
  • platný preukaz na VZV + prax
  • prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG výhodou
  • ochota pracovať na zmeny - 12-hod (denná a nočná)
  • potravinársky preukaz je podmienka

O firme

Náš klient pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu.