fbpx
cross

Hľadáme skladníka na jednu zmenu s priaznivým platovým ohodnotením

Číslo ponuky 82585

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Typ: plný úväzok

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Asistent

Plat: od 940€ + príspevok na dopravu do zamestnania: 70€, stravné 4,5€/deň

Kontaktná osoba:

Zuzana Maliariková
421907916532
maliarikova@synergie.sk

Popis

Baví ťa práca v sklade? Ak áno, tak práve naberáme skladníka do skladu v Senci, ktorý by pracoval na jednu zmenu (od 7:00 do 15:30 počas pracovných dní). Ponúkame mimoriadne priaznivú nástupnú mzdu s príspevkom na dopravu.

Hlavnou náplňou práce je:

  • vykládka kontajnerov,
  • balenie paliet,
  • prebaľovanie plachiet,
  • pomocná práca na xdocku vykládka/nakládka podľa pokynov nadriadeného.

Ide o zmluvu na dobu určitú (na 6 mesiacov) s možnosťou predĺženia v prípady obojstrannej spokojnosti.

Benefity

  • stravné 4,5€/deň poskytované každý pracovný deň bez ohľadu na neprítomnosť (lekár, dovolenka...)
  • príspevok na dopravu
  • stabilná práca v príjemnom prostredí
  • možnosť kariérneho rastu
  • mimoriadne priaznivá nástupná mzda
  • ďalšie benefity po skúšobnej dobe

Požiadavky

  • skúsenosti s prácou v sklade
  • preukaz VZV výhodou
  • nutné mať vlastné auto
  • chuť do práce a manulna zručnosť

O firme

Našim klientom je medzinárodná logistická spoločnosť, ktorá na Slovensku už viac ako 20 rokov dodáva špičkové služby pre svojich zákazníkov.