fbpx
cross

Hľadáme skladníka VZV s platom až 1450 eur, nástup ihneď

Číslo ponuky 87031

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Typ: plný úväzok

Sektor: Obchod a nákup

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 1100 eur/mesačne + 350 eur bonusy

Kontaktná osoba:

Alexandra Papajová
421907916532
papajova@synergie.sk

Popis

Pre nášho klienta NAY a.s. ktorý je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky hľadáme šikovného skladníka so skúsenosťami s vzv.
Čaká vás práca s platom až 1450 eur a nástupom ihneď.
Neváhajte a pridajte sa k nám.

Náplň práce:
- manipulácia s tovarom v sklade
- evidenčný aj fyzický príjem tovaru v Centrálnom sklade
- vychystávanie tovaru podľa objednávok
- výpomoc pri rozvoze tovaru
- práca s retrakom

Benefity

- bonusy až do výšky 350 eur
- mimoriadne priaznivá nástupná mzda
- týždenne zálohy
- zabezpečené ubytovanie
- práca pre najväčšieho špecializovaného predajcu spotrebnej elektroniky

Požiadavky

- skúsenosť s prácou s retrakom nutná
- ochota pracovať na zmeny
- potrebný preukaz VZV
- zodpovedný prístup k práci
- bezúhonnosť, fyzická zdatnosť (práca s bremenami)

O firme

NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.
Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.