fbpx
cross

Hľadáme skladníkov do Senca (bez nočných zmien)!

Číslo ponuky 83958

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Typ: Array

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Asistent

Plat: dohoda: 5,5€/hod., živnosť: 7€/hod + odmeny

Kontaktná osoba:

Jana Migrová
421905941069
migrova@synergie.sk

Popis

Hľadáme pickerov do skladu v Senci na dve zmeny (ranná a poobedná). Možnosť práce na živnosť alebo dohodu. Doprava zabezpečená nie je. V prípade záujmu nám neváhajte poslať Váš životopis!

Náplň práce:

  • pickovanie a príprava tovaru (čistiace prostriedky, chemikálie, väčšie sudy, nádrže, atď.)
  • práca so skenerom
  • práca s NZV

Benefity

  • možnosť výberu práce na dohodu alebo živnosť
  • zaujímavé platové ohodnotenie (počas školenia na dohodu 5€/hod., na živnosť: 6,€/hod, po školení: na dohodu 5,5€/hod + gastrolístok, živnosť 7€/hod) + odmeny
  • možnosť pracovať pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť
  • príjemné pracovné prostredie
  • stabilná práca

Požiadavky

  • fyzicky zdatní muži
  • skúsenosti s prácou v sklade (pickovanie apod.)
  • vlastné auto

O firme

Našim klientom je medzinárodne pôsobiaca firma v oblasti štandardnej aj pharma logistiky.