fbpx
cross

Hľadáme skladníkov na 1 zmenu s okamžitým nástupom

Číslo ponuky 87007

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Typ: plný úväzok

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 1130 €

Kontaktná osoba:

Natália Škvrndová
421918840760
skvrndova@synergie.sk

Popis

Poďťe s nami pracovať do skladu v Petržalke. Ponúkame prácu na 1 zmenu v stabilnej spoločnosti. Mesačná mzda je 900 € + príplatky. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:

  • manipulácia s tovarom
  • zabezpečovanie jeho správneho skladovania
  • správny príjem a výdaj tovaru
  • udržiavanie poriadku v sklade a ostatné práce súvisiace so skladovaním a manipuláciou tovaru
  • práca so skenerom

Benefity

  • priateľský kolektív,
  • ročná odmena (pri splnení ekonomických ukazovateľov),
  • preplácanie nadčasov,
  • pitný režim (minerálka, káva, čaj)

Požiadavky

  • prax v riadení VZV min. 1 rok s oprávnením na vedenie VZV,
  • prax s prácou so skenerom je výhodou,
  • vodičský preukaz sk.B,
  • skladové hospodárstvo – základy
  • odolnosť voči stresu, precíznosť a dodržiavanie termínov,
  • vyhovujúci zdravotný stav pre manipuláciu s bremenami

O firme

Europapier Slovensko, s.r.o. je vedúcim veľkoobchodom s papierom, obalovými materiálmi, hygienou a tlačovými farbami a na slovenskom trhu pôsobí už od roku 1991.
Je súčasťou skupiny Europapier Group, ktorá patrí do koncernu Heinzel Group a ktorá je dnes s viac ako 850 pracovníkmi v 13 krajinách vedúcou veľkoobchodnou spoločnosťou s papierom v strednej a východnej Európe.