cross

Hľadáme skúsených retrakárov s nástupom ihneď

Číslo ponuky 71041

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Typ: plný úväzok

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Asistent

Plat: od 940 €

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
+421 254 415 522
mardiakova@synergie.sk

Popis

Hľadáme šikovných a skúsených retrakárov do moderného skladu s nástupom ihneď a s možnosťou si zarobiť aj viac ako 1000 €.

Vašou náplňou práce bude:

  • práca na retraku
  • manipulácia s náhradnými dielmi pre automobilky
  • naskladňovanie tovaru
  • vyskladňovanie tovaru
  • pickovanie, balenie a expedícia tovaru
  • práca so skenerom

Benefity

  • Práca na 3 zmeny
  • Voľné víkendy
  • Motivujúce finančné ohodnotenie: 700 € základ + 240 € bonus pri pravideľnej dochádzke a plnení normy - v prípade nadčasov možnosť zarobiť aj viac
  • Po pol roku garantujeme návýšenie mzdy na 700 € základ + 290 € bonus
  • Po roku garantujeme navýšenie mzdy na 750 € základ + 330 € bonus
  • Príplatky a bonusy za nadčasy
  • Možnosť pravidelných záloh
  • Mzda vždy načas na účte

Požiadavky

  • skúsenosti na retraku - podmienka
  • chuť pracovať
  • samostatnosť

O firme

Náš klient zabezpečuje logistiku a skladovanie náhradných dielov pre osobné automobily, nákladné vozidlá a motocykle. Dodáva diely do viac ako 50 pobočiek sesterských spoločností na území Slovenskej republiky.