fbpx
cross

Hľadáme strojníka do Bratislavy

Číslo ponuky 84198

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Výroba a priemysel

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 735 € + príplatky a bonusy

Kontaktná osoba:

Natália Škvrndová
421918840760
skvrndova@synergie.sk

Popis

Ponúkam Vám prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou pôsobnosťou. Ide o prácu strojníka v Bratislave s mesačnou mzdou 735 € + príplatky a bonusy.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a pošlite nám Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:

  • príprava stroja na plnenie – čistenie, sterilizácia, sanitácia
  • zabezpečenie obalového materiálu pre výrobný proces
  • obsluha strojných zariadení pre plnenie produktov
  • kontrola produktu počas výrobného procesu podľa stanovených štandardov a pracovných postupov
  • komunikácia a operatívne riešenie plynulej prípravy produktu v priebehu výroby
  • kontrola dátumu spotreby
  • zodpovednosť za kvalitu výrobkov

Benefity

  • zakladná mesačná mzda je 735 € + príplatky a bonusy
  • špeciálny príplatok za prácu v chladnom prostredí
  • 13. a 14. plat podľa platnej Kolektívnej zmluvy
  • pravidelné zvyšovanie základnej mzdy podľa platnej KZ
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • ubytovanie

Požiadavky

  • ochota pracovať na zmeny (12 hod)
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • manuálna zručnosť a technické myslenie
  • prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG výhodou
  • potravinársky preukaz je podmienka

O firme

Náš klient pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu.