fbpx
cross

Hľadáme technicko-obchodného pracovníka do predajne

Číslo ponuky 78751

Lokalita: Bratislavský kraj, Bratislava

Typ: plný úväzok

Sektor: Obchod a nákup

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 900 €- 1125 €

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
421917359208
mardiakova@synergie.sk

Popis

Baví Vás komunikácia a práca s ľudmi ? Ak áno máme pre Vás pracovnú ponuku na pozíciu technicko-obchodného predajcu do predajne. Pracovná doba je od pondelka do piatka (7:00-15:00 hod.). Mesačná mzda je v rozmedzí 900 € - 1125 €. Samozrejmosťou sú príplatky a bonusy. V prípade záujmu nám neváhajte poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluha zákazníkov predajne ParkerStore
  • výroba hydraulických hadíc, drobné opravy hydraulických prvkov
  • poskytovanie technického poradenstva zákazníkom
  • aktívne ponúkanie tovaru
  • prezentovanie tovaru spoločnosti

Benefity

  • mesačná mzda: 900 € - 1125 €
  • mesačné bonusy a príplatky
  • pohybliva mesačná brutto mzda 25 % po skúšobnej dobe
  • 13. a 14. plat

Požiadavky

  • stredoškolské vzdelanie technického smeru - VÝHODOU
  • užívateľská znalosť: MS Windows, Outlook, Excel, internet
  • vodičský preukaz sk. B
  • dobré komunikačné zručnosti
  • zodpovednosť
  • ochota pracovať

O firme

Náš klient pôsobí na Slovensku od roku 1993 a na trhu pôsobí ako jeden z hlavných dodávateľov hydraulických prvkov. Taktiež je výrobcom hydraulických agregátov a hydraulických systémov a dodávateľom rádiového diaľkového ovládania.