cross

Hľadáme tím lídra colných deklarantov

Číslo ponuky 63680

Lokalita: Košický kraj, Košice

Typ: plný úväzok

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 1174 € brutto mesačne

Kontaktná osoba:

Lenka Hlopková
+421 254 415 522
hlopkova@sandyou.sk

Popis

Do medzinárodnej spoločnosti, hľadáme zodpovedného pracovníka, ktorý má priamu skúsenosť na pozícii colného deklaranta. Ak ste navyše komunikatívny a máte tímového ducha či skúsenosť s vedením tímu v rámci colnej deklarácie, hľadáme práve Vás!

Náplň práce:

  • dohliadať na denné procesy colnej deklarácie v rámci tímu
  • zaistiť včasné informovanie klientov o aktuálnom stave zásielok,
  • prípraviť podklady na colné spracovanie zásielok v súlade s platnou legislatívou
  • účasť na pravidelných stretnutiach tím lídrov jednotlivých oddelení
  • vystaviť zálohové faktur na základe platobnej disciplíny zákazníkov
  • zabezpečiť plynulú internú komunikáciu v rámci jednotlivých oddelení
  • plniť a dodržiavať ciele kvality, životného prostredia, BOZP, ISO a OPP

Benefity

  • dochádzkový bonus
  • gastrolístky preplatené zamestnávateľom
  • 2x ročne vzdelávanie v oblasti finančnej správy o aktuálnych novinkách, zmenách a o odbornej terminológii
  • online kurzy či jazykový kurz angličtiny hradené spoločnosťou
  • možnosť viesť tím ľudí
  • fixná pracovná doba 40 hodín týždenne
  • pravidelné školenia a teambuildingy

Požiadavky

  • priama pracovná skúsenosť na pozícii colného deklaranta alebo tím lídra colných deklarantov
  • hĺbková znalosť všetkých interných procesov na colnej deklarácii
  • schopnosť viesť tím ľudí
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni aspoň B1 (predovšetkým písomne)
  • zodpovedný prístup a precíznosť
  • pro-zákaznícky orientovaný

O firme

Našim klientom je popredná medzinárodná spoločnosť v oblasti logistiky doručenia zásielok zákazníkom.