fbpx
cross

Hľadáme vodiča VZV s platom viac než 1 100€

Číslo ponuky 83931

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Výroba a priemysel

Úroveň pozície: Asistent

Plat: od 1120€ (základ 780€ + 20% variabilná zložka mzdy = 936€ + príplatky za riziko, nočnú a poobednú zmenu)

Kontaktná osoba:

Zuzana Maliariková
421907916532
maliarikova@synergie.sk

Popis

Hľadáme vodiča VZV s nástupom priamo do kmeňa firmy so zaujímavým platovým ohodnotením. Možná výška mesačnej hrubej mzdy v 3-zmennej prevádzke sa pohybuje od 1 120 eur brutto - môže byť aj viac v prípade šikovnosti. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie zadarmo.

Vašou hlavnou náplňou práce je:

  • uskladňovanie výrobkov z výrobnej linky do skladu
  • prevážanie spotrebného (pomocného výrobného) materiálu v rámci areálu výrobného závodu
  • vizuálna kontrola vyrobených výrobkov
  • označovanie výrobkov štítkami
  • denná starostlivosť o zverený vysokozdvižný vozík - kontrola jeho stavu, funkčnosti, čistoty atď.
  • manuálne práce vo výrobe počas menších opráv strojov počas pracovnej zmeny
  • účasť na údržbe a oprave strojov a zariadení počas pravidelnej zimnej údržby
  • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku, dodržiavanie bezpečnostných pokynov a nariadení
  • práca v 3-zmennej prevádzke

Benefity

  • zaujímavé platobné ohodnotenie
  • možnosť ubytovania na určitý čas zadarmo
  • možnosť odborného a profesijného rastu
  • možnosť zaučiť sa na prácu s VZV (všetko na náklady spoločnosti)
  • možnosť kariérneho a finančného rastu
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie v 3. pilieri
  • finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
  • dni voľna nad rámec zákona pri špeciálnych životných udalostiach
  • rôzne kultúrno-spoločenské aktivity
  • dlhodobá a stabilná práca

Požiadavky

  • platný preukaz na obsluhu VZV - kategória W1 - podmienka, kategória W2 – výhoda
  • prax vo vedení VZV minimálne 2 roky vo výrobe - podmienka
  • ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby pracovať nadčas, alebo občas v sobotu
  • dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť a ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk,

prach, exteriér ...

  • seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade

potreby, flexibilita

  • ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

O firme

Náš klient je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku.