Hlavná účtovníčka pre komplexné účtovníctvo

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj, Malacky
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Účtovníctvo a finančné služby
  • Level pozície: TOP manažment
  • Plat: od 1700€ brutto mesačne (závisí od skúseností daného kandidáta)

Náplň práce

Pre menšiu spoločnosť v Stupave hľadáme zrelú účtovnícku / účtovníka, ktorý má skúsenosti s komplexným účtovníctvom. Pozícia však ponúka ešte o veľa viac, keďže v budúcnosti sa tento človek má stať konateľom spoločnosti. Ak máte radi výzvy a príjímate zodpovednosť, vytvorili sme pre Vás ideálne pracovné miesto.

Náplň práce:

  • vedenie podvojného účtovníctva
  • spracovanie daní, daňových priznaní
  • spracovanie štatistických výkazov
  • komunikácia so štátnou správou
  • spracovanie miezd
  • nahlasovanie zamestnancov do sociálnej, zdravotnej poisťovne
  • správa gastrolístkov
  • správa majetku
  • agenda v rámci kolkov ( tabakové výrobky )
  • neustále sledovanie zmien v legislatíve
  • vedenie tímu (2 ďalší členovia)

Ponúkané podmienky

  • komplexný prehľad nad financiami spoločnosti
  • kariérny rast- osoba na tejto pozícia má postupom času preberať agendu konateľa spoločnosti
  • samostatnosť
  • príjemný, zrelý kolektív

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 4 ročná skúsenosť s vedením podvojného účtovníctva
  • správa daní, daňových priznaní na excelentnej úrovni
  • nutná znalosť spracovania miezd - v systéme Olymp výhodou
  • nutná skúsenosť práce v ekonomickom systéme - QI výhodou
  • aktívny vodič - 3x / mesiac vybavovanie úradnej agendy v Bratislave, či okolitých mestách
  • ochota pracovať na sebe a preberať zodpovednosť

Charakteristika klienta

Spoločnosť zameraná na predaj a distribúciu tabakových výrobkov.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.