HR analytik / administrátor

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Personalistika a HR
  • Level pozície: Špecialista

Náplň práce

Máš skúsenosti s prácou v HR a hovorí ti niečo headcount a mzdový rozpočet? Bavia ťa analýzy, štatistiky a prezentácie? Hľadáme šikovného človeka na pozíciu HR analytika pre jedného z najväčších mobilných operátorov na Slovensku. Jedná sa o zástup počas materskej dovolenky (min. 1.5 roka), ale s možnosťou ďalšej kariéry v spoločnosti.

Čo sa bude od teba očakávať:

  • ročné plánovanie, príprava a monitorovanie rozpočtu a headcountu
  • príprava pravidelných a ad hoc štatistík, analýz, reportov v oblasti mzdového rozpočtu a pohybu zamestnancov
  • realizácia HR prieskumov - zber, sprocesovanie dát, príprava analýz a prezentácia výsledkov
  • administratíva HR systému z užívateľského hľadiska
  • prezentácia návrhov, aktualizácii, zmien a výsledkov vedeniu spoločnosti ako aj celej skupine (SJ/AJ)

Ponúkané podmienky

  • atraktívne platové podmienky
  • garantovaný 13. plat a iné finančné benefity
  • 5 dní dovolenky navyše
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť home office
  • široká ponuka iných benefitov (zľavy na firemné produkty, starostlivosť o rodinu a zdravie...)

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 2 roky praxe v oblasti personalistiky
  • skúsenosti s prípravou a plánovaním headcountu a mzdového rozpočtu
  • predchádzajúce skúsenosti v oblasti reportingu
  • základná orientácia v metodike výpočtu miezd
  • MS Office na pokročilej úrovni (najmä Excel a Powerpoint)
  • anglický jazyk na vysokej úrovni (min. B2)
  • Znalosť SAP vítaná

Charakteristika klienta

Telekomunikačný líder, ktorý je opakovaným držiteľom ocenení top zamestnávateľa na národnej aj globálnej úrovni.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Doporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.