IT Product Owner pre softvérové riešenie

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Stredný manažment
  • Plat: od 3000€ brutto/mesiac

Náplň práce

Chceš byť súčasťou rýchlo sa rozrastajúcej slovenskej IT spoločnosti? Hľadáme skúseného Product Owner-a, ktorý bude zodpovedný za inteligentný produkt slúžiaci pre automatické vyhľadávanie a analýzu podnikových procesov. Náš klient verí vo svojich zamestnancov, podporuje ich jedinečnosť a dáva im priestor na vlastné rozhodnutia. Daj nám preto o sebe vedieť!

Tvojou úlohou bude:

  • zodpovednosť za zverenú časť produktu (nové features, funkcionality, dizajn)
  • komunikácia s klientmi, obchodnými partnermi
  • analýza potrieb klientov - optimalizácia podľa požiadaviek
  • aktívna spolupráca s ostatnými členmi tímu (softvéroví analytici, konzultanti, vývojári)
  • neustále zlepšovanie produktu

Ponúkané podmienky

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • významný vplyv na rast spoločnosti, produktový plán a spôsob, akým podnikáme
  • práca s modernými technológiami využívajúc AI, machine learning
  • zaškolenie do celého produktu
  • Agilne vedené projekty
  • možnosť získať zamestnanecké akcie
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť Home-office
  • práca remote
  • freestyle dress code
  • možnosť dovolenky navyše
  • friendly pracovné prostredie
  • work-life balance
  • možnosť cestovať do zahraničia
  • parkovacie miesto

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 3 ročná skúsenosť s produktovým manažmentom v IT oblasti
  • skúsenosť s vývojom medzinárodného produktu
  • silné analytické myslenie
  • skúsenosti s BPM, BI alebo biznis analýzou výhodou
  • komunikačné a prezentačné schopnosti na vysokej úrovni
  • plynulá znalosť anglického jazyka slovom i písmom

Charakteristika klienta

Naším klientom je rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť zo Slovenska, zameraná na optimalizáciu procesov, akým podniky analyzujú, monitorujú a zlepšujú svoje vnútorné procesy.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.