IT tester webových, Android a iOS aplikácií

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Asistent
  • Plat: od 2 000€ brutto/mesiac

Náplň práce

Máš skúsenosti s automatizovaným testovaním? Pre klienta hľadáme IT testera webových, Android a iOS aplikácií. Príležitosť prehĺbiť si svoje skúsenosti s písaním automatizovaných testov v Selenium, Python alebo JavaScript. Zároveň budeš na dennej báze komunikovať v anglickom jazyku.

Tvojou úlohou bude:

  • navrhovať, vyvíjať a vykonávať automatizované skripty pomocou nástrojov s otvoreným zdrojovým kódom, ako je cypress.io, Cucumber, Selenium alebo Appium
  • overiť funkčnosť implementovaných funkcií vo webových a mobilných aplikáciách
  • reportovanie chýb do tracking systému
  • úzka spolupráca s tímom developerov pri zlepšovaní kvality aplikácie

A vieš ako vyzerá pohovor u klienta?

  • I.kolo pohovoru bude zoznamovacie s Hiring manažérom a Senior developerom cca tak 1 hodinku.
  • II. kolo pohovoru už bude prebiehať vo Viedni, kde pôjdeš na obed s Projektovým manažérom, členovia tímu Ukážu ti celý kampus, prevedú Ťa oddeleniami a budeš mať tak predstavu ako vyzerá u nich pracovný deň.

Ponúkané podmienky

  • zaujímavé finančné ohodnotenie na základe pracovných skúseností
  • 7,5 hodinový pracovný čas
  • home office
  • dovolenka navyše
  • Agilne vedené projekty
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • možnosť cestovať (preplácané diéty a cestovné)
  • finančné bonusy
  • bohatý balíček benefitov (šport, kultúra, sebavzdelávanie, teambuildingy, zvýhodnené bankové produkty a iné)

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 3 roky skúsenosť s testovaním webových, mobilných aplikácií (Android, iOS)
  • skúsenosť s písaním automatizovaných testov ako Selenium, Python, JS alebo iné
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)
  • ochota cestovať do Viedne 2x/ týždeň (plne hradené zamestnávateľom)
  • skúsenosť s Agile/Scrum metódou výhodou
  • pracovné znalosti s XPath alebo JSONPath

Charakteristika klienta

Líder v inováciách, nových technológiách a systémoch, ktorého interne vyvíjané riešenia využívajú banky v rámci celej skupiny v siedmich krajinách Európy.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.