.NET Developer

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: Od 1700€ podľa dosiahnutých skúseností

Náplň práce

Hľadáš novú priležitosť pre .NET Developera a preferuješe slovenské projekty z bankovej oblasti? Práve hľadáme nového člena do tímu, ktorý pracuje na vývoji modulov pre existujúci intranetový portál. Taktiež sa budeš venovať vývoju úplne novej servisne orientovanej architektúry a navrhovaniu SQL databázovej štruktúry.

Tvojou úlohou bude:

  • Analýza požiadaviek na nové funkcie intranetového portálu
  • Vývoj nových a úprava existujúcich funkcionalít portálu
  • Vývoj nových interných bankových aplikácií a prvkov servisne orientovanej architektúry
  • Spoluúčasť pri implementácií požiadaviek vyplývajúcich z interných IT projektov

Ponúkané podmienky

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • kvartálne odmeny
  • možnosť aktívneho a kreatívneho prístupu
  • Agilne vedené projekty
  • príspevok na DDS
  • zaujímavé zľavy na bankové a poistné produkty
  • work-life balance

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • Skúsenosti s programovaním .NET/C# a SQL aspoň 2 roky
  • Znalosť a skúsenosti s vývojom webservices REST alebo SOAP
  • Angličtina stačí na úrovni čítania
  • Výhodou bude skúsenosť s programovaním bankových systémov a dobrá znalosť MSSQL

Charakteristika klienta

Naším klientom je banka, v ktorej sa budete cítiť ako súčasť rodiny a že na Vašom názore a na Vás záleží. Náš klient poskytuje bankové a finančné služby v rámci strednej a východnej Európy.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.