.NET developer – košická pobočka

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Košice, Košický kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: od 1500 € btt mesačne

Náplň práce

Hľadáme programátorskú posilu na vývoj ucelených riešení portálového a/alebo intranetového charakteru, ale aj na vývoj vlastných produktov. Chceš pracovať pre mladú, dynamickú slovenskú spoločnosť, ktorá je certifikovanou autoritou v oblasti bezpečnej elektronickej komunikácie a programuješ v .NET ?

Na tejto pozícii budeš:

  • vyvíjať, testovať a implementovať softvérové riešenia/produkty pre internú potrebu aj pre zákazníkov
  • participovať na projektoch podľa pridelenej role
  • poskytovať zákaznícku podporu
  • v prípade viacročných skúseností, ak si seniorny kandidát, môžeš konzultovať a navrhovať inovácie produktov a riešení, viesť menší tím developerov

Ponúkané podmienky

  • Práca s inovatívnymi technológiami v oblasti security
  • Certifikáty a podpora vzdelávania sú súčasťou firemnej kultúry
  • Plat podľa seniority, pravidelné koncoročné odmeny
  • Sick days, home office
  • Žiadne openspace priestory
  • Parkovisko pre bicykle
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, nápoje zadarm

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • skúsenosť s vývojom v .NET

junior- minimálne 1 rok praxe / senior - aj analytické skúsenosti

  • dobrá znalosť objektového programovania
  • dobrá znalosť relačných databáz
  • znalosť AJ minimálne pre porozumenie odborných textov a e-mailovú komunikáciu

Výhodou :

  • Znalosť javascriptových frameworkov (Angular, React, ExtJS, Dojo…)
  • Znalosť webových technológií (ASP.NET MVC, Javascript)
  • Znalosť iných programovacích jazykov a frameworkov (.NET Core, Java, PHP, Ruby, Python,C++)
  • Machine learning
  • XML, XSLT, XSD
  • Znalosť architektúrnych konceptov (PoEEA, DDD, CQRS, Microservices, SOA…)

Charakteristika klienta

Technicky vyspelá a stabilná spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti elektronického podpisu a elektronickej identifikácie v krajinách Európskej únie. Spoločnosť sa podieľa na tvorbe spoľahlivého digitálneho prostredia aj investovaním do výskumu a vývoja vlastných produktov v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.