Operátor výroby – Zlaté Piesky + Ubytovanie

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Výroba a priemysel
  • Level pozície: Asistent
  • Plat: od 645 brutto bez nadčasov + ostatné bonusy

Náplň práce

Pre nášho klienta, ktorý pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu, hľadáme operátorov výroby s miestom výkonu práce na Zlatých pieskoch v Bratislave. Ponúkame Vám bezplatné ubytovanie, plne hradené obedy a mnoho ďaľších výhod.

Ponúkané podmienky

  • príplatky od 230€ btt/mesačne
  • + príplatky za nadčasy
  • práca na TPP priamo v internom stave
  • možnosť bezplatného ubytovania
  • 13. a 14. plat
  • nadštandardné príplatky podľa interných smerníc
  • rôzne finančné a nefinančné benefity

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • ochota a schopnosť pracovať na 2 zmeny
  • samostatnosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci
  • manuálna zručnosť
  • zdravotný preukaz

Charakteristika klienta

Náš klient pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.