cross

Operátor výroby s okamžitým nástupom

Číslo ponuky 71797

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Typ: plný úväzok

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 850 €-1100 €

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
421917359208
mardiakova@synergie.sk

Popis

Pracujte pre stabilnú spoločnosť v skladových priestoroch v Senci. Hľadáme operátorov výroby ktorí majú chuť pracovať, predošlé skúsenosti s prácou vo výrobe nie sú potrebné. Ponúkame nenáročnú prácu na 2 zmeny od pondelka do piatku. Ak máte záujem, vieme ihneď dohodnúť obhliadku pracoviska a nástup do práce.

Náplň práce:

  • jednoduchá obsluha automatických zariadení
  • práca na výrobnej linke
  • nastavovanie výrobného zariadenia

Benefity

  • základná zložka fix: 850 €
  • výkonnostný bonus až do výšky: 250 €
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • poskytovanie týždenných záloh
  • práca na dve zmeny
  • víkendy voľné

Požiadavky

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • chuť pracovať

O firme

Medzinárodna logistická spoločnost, ktorá sa zaoberá výrobou tovaru pre firmy, ktoré pôsobia v oblasti maloobchodu, internetového predaja a potravinových reťazcov.