Payroll Vendor manažér

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Obchod a nákup
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: min. od 2900eur btt

Náplň práce

Pre nášho klienta hľadáme špecialistu v oblasti starostlivosti o dodávateľov externého mzdového účtovníctva. Máte skúsenosti s procesom obstarávania služieb od A-Z? Ste precízny a baví Vás kontrola dodávateľských zmlúv? Ste komunikatívny a rád budujete vzťahy s obchodnými partnermi? Ak ste odpovedali áno, pošlite mi svoj životopis.

Táto pozícia vyžaduje vysokú mieru samostatnosti, budete špecialista v danej oblasti a budete mať možnosť prijímať nové výzvy, napr. v prípade nových trhov alebo entít.

Náplňou Vašej práce bude:

  • key account management dodávateľov
  • sledovanie kvality dodávateľov a nápravné riešenia v prípade chybovosti
  • kontrakt manažment a rozväzovanie zmlúv s nevhodnými dodávateľmi
  • akvizícia nových dodávateľov, negociácia a následný set up
  • participácia a vedenie rôznych projektov

Ponúkané podmienky

  • flexibilná pracovná doba
  • home office
  • sick days
  • dovolenka navyše
  • jazykové a odborné vzdelávanie, kariérny rast
  • masáže na pracovisku
  • firemné akcie
  • mnohé ďalšie benefity

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 4-5 rokov praxe na podobnej pozícii vo väčších medzinárodných spoločnostiach
  • relevantná prax v oblasti obstarávania/ nákupu služieb
  • plynulý anglický jazyk (C1)
  • skúsenosť s projektovým manažmentom je výhodou
  • znalosť CRP systému výhodou

Charakteristika klienta

Naším klientom je svetový líder v oblasti internetového obchodu, ktorý má sklady a pobočky po celom svete a má viac ako 500tis. zamestnancov.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.