Pracuješ s Java, C#, PHP, Python alebo C++? Máš možnosť voľby projektu

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Košice, Košický kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: od 1 500€ brutto/ mesiac

Náplň práce

Hľadáme programátorskú posilu na vývoj ucelených riešení portálového a/alebo intranetového charakteru, ale aj na vývoj vlastných produktov. Chceš pracovať pre slovenskú úspešnú IT spoločnosť, ktorá je certifikovanou autoritou v oblasti bezpečnej elektronickej komunikácie? Pošli nám CVčko.

Tvojou úlohou bude:

  • spolupracovať na celom životnom cykle vyvíjaných produktov
  • navrhovať a vyvíjať nové funkcionality v technológiach, ktoré si vyberieš
  • môžeš sa venovať aj analýze požiadaviek na vývoj ďalších funkcionalít
  • príprava technickej špecifikácie a funkčných návrhov
  • testovanie vlastneho kódu a fixovanie bugov

  • v prípade viacročných skúseností, ak si seniorný kandidát, môžeš konzultovať a navrhovať inovácie produktov a riešení, viesť menší tím developerov
  • podieľanie sa na príprave architektúry riešení a voľbe technológií

Budeš pracovať s technológiami ako:

  • JS frameworky: Angular, React, ExtJS, Dojo a iné
  • webové technológie: ASP.NET MVC, Javascript, CSS, HTML a iné
  • JSON, JSON Schema, XML, XSLT, XSD, WSDL
  • XML, XSLT, XSD

Ponúkané podmienky

  • platové ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • možnosť nastavenia pozície v tíme podľa preferencií
  • otvorenosť pre rýchlu aplikáciu nových technológií
  • zaujímavé projekty a tvorivé prostredie
  • práca s inovatívnymi technológiami v oblasti security
  • certifikáty a podpora vzdelávania sú súčasťou firemnej kultúry
  • koncoročné odmeny
  • 4x sick days/ rok
  • možnosť home office
  • parkovisko pre bicykle
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom, nápoje zadarmo

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • znalosť objektovo orientovaného programovania (C#/ Java/ PHP/ Ruby/ Python alebo C++)
  • skúsenosť s vývojom v .NET výhodou
  • dobrá znalosť relačných databáz (MS SQL, PostgreSQL alebo MySQL) a aspoň základná znalosť webových technológií

Charakteristika klienta

Technicky vyspelá a stabilná slovenská spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti elektronického podpisu a elektronickej identifikácie v krajinách Európskej únie. Spoločnosť sa podieľa na tvorbe spoľahlivého digitálneho prostredia aj investovaním do výskumu a vývoja vlastných produktov v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.