Projektový manažér pre sieť predajní

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Obchod a nákup
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: od 1600 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)

Náplň práce

Pre medzinárodnú tabakovú spoločnosť hľadáme človeka, ktorý by sa intenzívne podieľal na efektívnom chode a fungovaní siete predajní. Prilož ruku k dielu a pracuj na propagácii nového produktu - cigarety bez dymu. Aktívne sa staraj o operatívu predajných miest, školenia predajcov a spokojnosť spotrebiteľov.

Tvojou úlohou bude:

  • starostlivosť o efetktívny chod predajných miest
  • zabezpečovanie kvality služieb pre zákazníkov
  • riešenie operatívy spojenej s chodom predajných miest (objednávanie potrebného vybavenia a technológií)
  • zabezpečovanie implementácie nástrojov a stratégie spoločnosti
  • merchandising pradajných miest - stánkov pre podporu cigariet bez dymu - IQOS
  • aktívne implementovanie inovácií, ktoré prispievajú k väčšej atraktivite produktu
  • tvorba produktových školení pre obchodníkov - zdieľanie obchodníckych zručností a informácií o produkte
  • reportovanie a analyzovanie výsledkov predaja
  • aktívne cestovanie spojené s kontrolou predajných miest
  • intenzívna analýza trhu z hľadiska konkurencie
  • vyhľadávanie príležitostí, analýza hrozieb, silných a slabých stránok produktu

Ponúkané podmienky

  • podpora vzdelávania
  • automobil aj na súkromné účcely
  • flexibilný pracovný čas
  • dni dovolenky nad rámec zákona
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • životné a úrazové poistenie

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • minimálne 2 ročná skúsenosť ako store manažér - vedúci retial siete
  • pokročilá znalosť Microsoft balíčka (Excel, Word, PowerPoint)
  • skúsenosť s riadením operatívy na predajniach
  • výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • anglický jazyk min. B2
  • zákaznícka orientácia
  • inovatívne a kreatívne myslenie
  • vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič
  • flexibilita a dynamickosť

Charakteristika klienta

Naším klientom je popredná svetová tabaková spoločnosť. Disponuje 15-timi značkami na 180-tich trhoch. Spoločnosť zamestnáva viac ako 80 000 ľudí v 32 krajinách sveta. V období posledných desiatich rokov sa venuje dramatickej inovácií, ktorá spočíva v nahrádzaní cigariet produktmi bez dymu. Do tejto inovácie sa zapája 400 oddaných vedcov, inžinierov a technikov, ktorí vyvíjajú menej škodlivé alternatívy k cigaretám. Je to najväčší posun v histórii.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.