Regionálny manažér pre prestížnu stavebnú spoločnosť

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Trnavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Obchod a nákup
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: od 1800 EUR fix brutto + ročný bonus

Náplň práce

Pre medzinárodne pôsobiacu obchodno-výrobnú spoločnosť v oblasti stavebníctva hľadáme skúseného obchodníka pre Trnavský kraj. Ak ste mali skúsenosť v riadení svojho portfólia klientov v stavebníctve (sieť stavebnín, architekti, projektanti ...), máte schopnosť budovať a udržiavať dlhodobé pozitívne vzťahy so zákazníkmi, budeme radi, ak nám pošlete svoje CV. Spoločnosť ponúka rozmanité portfólio produktov, v oblasti úpravy vonkajšieho priestoru (dlažby, ploty, múrové systémy, záhradné osvetlenie...).

Súčasťou pozície je:

  • akvizičná činnosť ale najmä starostlivosť o už existujúcih klientov (predajcovia, architekti, investori, primátori miest a obcí a podobne)
  • komunikácia, spolupráca a budovanie vzťahov s predajcami, architektmi, investormi, developermi a realizátormi
  • zodpovedať za projekty v komplexnom rozsahu - od prvého kontaktu po realizáciu
  • vedenie obchodných rokovaní
  • príprava cenových ponúk (v spolupráci s technickou podporou)
  • v spolupráci s reklamačným technikom doriešenie prípadných reklamácii ku spokojnosti klienta
  • práca v CRM (databáza klientov) – reporting, plánovanie, vyhodnocovanie a evidencia aktivít

Ponúkané podmienky

  • vysoká miera samostatnosti na pozícii, v spoločnosti so silným zastúpením na Slovensku
  • automobil, iPhone, laptop aj na súkromné účely
  • práca najmä formou homeoffice
  • možnosť rásť a vzdelávať sa
  • odborné zaškolenie

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • minimálne 4 ročná skúsenosť s obchodným zastúpením v rámci Trnavského kraja (stavebný priemysel silnou výhodou)
  • bydlisko v Trnavskom kraji je podmienkou
  • vysokoškolské, prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • znalosť a orientácia na stavebnom trhu
  • anglický jazyk minimálne na úrovni A2
  • vodičský preukaz skupuiny B - aktívny vodič
  • pokročilá znalosť práce s PC (MS balíček, výhodou znalosť CRM)
  • proaktívny prístup k práci, zákaznícka orientácia, komunikatívnosť, ale zároveň schopnosť načúvať
  • seniorná osobnosť, reprezentatívne vystupovanie

Charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradícou v stavebnom segmente.
Výrobca a predajca betónových výrobkov - dlažby, plotové systémy a rôzne iné možnosti riešenia exteriérov.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.