cross
Číslo ponuky 71188

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Typ: Array

Sektor: Personalistika a HR

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 4,50 €/hod.

Kontaktná osoba:

Silvia Štellerová
421905773556
stellerova@synergie.sk

Popis

Hľadáme študenta/tku na pozíciu Researchera do Synergie tímu v Bratislave. V prípade, že chcete nadobudnúť hodnotné skúsenosti z oblasti HR, participovať na vyhľadávaní tých správnych profilov a komunikácia je Vašou silnou stránkou, neváhajte nás kontaktovať.

Náplň práce:

  • sourcing uchádzačov podľa job description
  • selekcia a identifikácia vhodných profilov podľa CV
  • screening a telefonická (e-mailová) komunikácia s kandidátmi, prezisťovanie ich motivácie a posudzovanie ich skúseností
  • aktívna práca s rôznymi pracovnými portálmi a sociálnymi sieťami
  • support kolegov

Benefity

  • zaujímavé platové ohodnotenie + gastrolístky
  • flexibilný pracovný čas, home office
  • multisport karta, pravidelné teambuildingy
  • profesionálny, ale priateľský tím
  • hodnotné skúsenosti z oblasti HR
  • kvalitné služby a silná značka
  • efektívne procesy a postupy
  • interné aj externé školenia
  • ovocie na pracovisku

Požiadavky

  • študent/tka VŠ v dennej forme
  • profesionálne vystupovanie
  • príjemný komunikačný prejav
  • fokus na detail a doťahovanie vecí do konca
  • práca je vhodná aj pre juniora, ktorého radi zaškolíme

Ak ste odhodlaný naučiť sa veľa cenného zo sveta HR, nebojíte sa telefonovať a nevadí Vám každodenný kontakt s novými ľuďmi, pošlite nám svoje CV.

O firme

SYNERGIE sa venuje recruitmentu a dočasnému zamestnávaniu a je súčasťou skupiny Synergie Group, piateho najväčšieho poskytovateľa personálnych služieb v Európe. Naša skupina pôsobí v 17 krajinách a 750 pobočkách. Denne zabezpečíme prácu pre 70 000 kandidátov. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska a Združenia pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojovdržiteli. Okrem toho vlastníme aj ocenenie GOLD MEDAL Ecovadis v oblasti CSR a ľudských práv.