Senior audítor

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj, Piešťany, Trnavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Účtovníctvo a finančné služby
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: od 2000eur btt

Náplň práce

Máš skúsenosti s riadením finančného auditu od A do Z, s audítorskými správami a riadením a mentorovaním tímu mladších audítorov? Hľadáme senior audítora pre jednu z najväčších konzultačných spoločností na SR (okrem V4). Miesto práce si môžeš vybrať Piešťany alebo Bratislavu. Plat závisí od seniority.

Budeš zodpovedný za:

  • riadenie celej zákazky externého finančného auditu od A-Z
  • komunikáciu s klientom a riadenie audítneho tímu
  • manažovanie viacerých zákazok naraz
  • vedenie záznamov zo zakázok

Ponúkané podmienky

  • flexibilný pracovný čas
  • sick days
  • zabezpčenie audítorskej licencie a iné odborné vzdelávanie
  • plne hradené jazykové vzdelávanie na pracovisku
  • multisport karta
  • home office podľa agendy

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 3r prax vo finančnom audite v súkromnom sektore
  • schopnosť viesť jednotlivé audity a odovzdávať audítorske správy
  • Aj alebo Nj min. na úrovni mierne pokročilý

Charakteristika klienta

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť poskytujúca služby účtovného a daňového poradenstva, auditu a biznis poradenstva. na trhu pôsobia viac ako 30 rokov a z toho 15 rokov aj na SR.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.