cross

Senior HR Coordinator

Číslo ponuky 71779

Lokalita: Nitra, Nitriansky kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Personalistika a HR

Úroveň pozície: Špecialista

Plat: 1 200 € - 2 000 €

Kontaktná osoba:

Silvia Štellerová
+421 905 773 556
stellerova@synergie.sk

Popis

Hľadáme šikovného Senior HR Koordinátora, ktorý nám pomôže vybudovať portfólio klientov v Nitrianskom regióne, dokáže nastaviť procesy a riadiť pridelené projekty. V prípade, že chcete zúžitkovať svoje nadobudnuté skúsenosti, chcete kariérne rásť a budovať si vlastný tím, neváhajte nás kontaktovať.

Náplň práce:

  • koordinácia pridelených projektov
  • včasné obsadzovanie pracovných miest u našich klientov v spolupráci s Researchermi
  • spracovávanie pracovno-právnej agendy pre dočasne pridelených zamestnancov
  • starostlivosť o klientov a komunikácia s nimi, navštevovanie pracovísk a poskytovanie personálneho poradenstva v oblasti náboru a výberu zamestnancov
  • obchodné aktivity - vyhľadávanie obchodných príležitostí, propagácia služieb, budovanie vzťahov s klientmi
  • nastavenie procesov, vybudovanie zázemia
  • sledovanie trendov na trhu práce
  • aktívna účasť na odborných seminároch a konferenciách

Benefity

  • zaujímavé platové ohodnotenie - 1200 € základná mzda + bonusy
  • bonusový systém (zhora neohraničený) na základe individuálneho a tímového výkonu
  • flexibilný pracovný čas, home office, sick days
  • kvalitné služby a silná značka
  • profesionálny tím
  • efektívne procesy a postupy
  • Multisport karta, pravidelné teambuildingy
  • interné aj externé tréningy

Požiadavky

  • požadujeme minimálne 3 roky praxe na pozícii HR Koordinátora v personálnej agentúre
  • skúsenosti s predajom služieb a záujem o túto oblasť sú nevyhnutné
  • profesionálne vystupovanie a komunikácia
  • fokus na detail a doťahovanie vecí do konca
  • vôla hľadať riešenia a cesty
  • neustála snaha napredovať a inovovať
  • aktívny vodič

O firme

SYNERGIE sa venuje recruitmentu a dočasnému zamestnávaniu a je súčasťou skupiny Synergie Group, piateho najväčšieho poskytovateľa personálnych služieb v Európe. Naša skupina pôsobí v 17 krajinách a 750 pobočkách. Denne zabezpečíme prácu pre 70 000 kandidátov. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska a Združenia pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojovdržiteli. Okrem toho vlastníme aj ocenenie GOLD MEDAL Ecovadis v oblasti CSR a ľudských práv.