cross
Číslo ponuky 69097

Lokalita: Bratislavský kraj

Typ: plný úväzok

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 700 € - 1200 €

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
+421 254 415 522
mardiakova@synergie.sk

Popis

Pre našich klientov pôsobiacich v skladovaní a logistike hľadáme šikovných skladníkov, ktorí majú skúsenosti v sklade či už ako vodič VZV, picker alebo pomocný pracovník.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • práca s rôznym tovarom
  • príjem, zaskladňovanie a výdaj tovaru
  • vychystávanie a balenie zásielok pre zákazníkov
  • pickovanie a kompletizácia objednávok pomocou skenera
  • práca s VZV (v prípade oprávnenia)

Benefity

  • dlhodobá perspektíva stabilnej práce
  • zaujímavé platové podmienky
  • možnosť kariérneho rastu
  • voľba výberu zmien
  • zabezpečenie VZV preukazu (v prípade záujmu)

Požiadavky

  • chuť pracovať
  • pozitívny prístup k práci
  • samostatnosť

O firme

Medzinárodné logistické spoločnosti, ktoré sa zaberajú skladovaním a prepravou tovaru pre firmy, ktoré pôsobia v oblasti automotiv, maloobchodu, internetového predaja a potravinových reťazcov.