cross

Skladník s nástupom ihneď a mzdou viac ako 1000 €

Číslo ponuky 71344

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Typ: plný úväzok

Sektor: Doprava a logistika

Úroveň pozície: Asistent

Plat: 850 € - 1100 €

Kontaktná osoba:

Lenka Mardiaková
421917359208
mardiakova@synergie.sk

Popis

Pracujte pre rýchlorozvíjajúcu sa spoločnosť v skladových priestoroch v Senci. Hľadáme šikovných skladníkov/čky, ktorí majú chuť pracovať, predošlé skúsenosti s prácou v sklade nie sú potrebné. Ponúkame nenáročnú a stabilnú prácu na 2 zmeny od pondelka do piatku. Ak máte záujem, vieme ihneď dohodnúť obhliadku pracoviska a nástup do práce.

Vašou náplňou práce bude:

  • práca s rôznym tovarom
  • príjem, zaskladňovanie a výdaj tovaru
  • vychystávanie a balenie zásielok pre zákazníkov
  • pickovanie a kompletizácia objednávok pomocou skenera
  • práca s VZV (v prípade oprávnenia)

Benefity

  • 850€ základná zložka mzdy + bonusy až do výšky 250 €
  • vyplácanie záloh každý týždeň
  • pracuje sa v modernom a čistom sklade
  • práca na 2 zmeny - od pondelka do piatka
  • možnosť kariérne rásť
  • nenáročná práca pre ženy a mužov

Požiadavky

  • chuť pracovať
  • zodpovednosť
  • samostatnosť

O firme

Medzinárodna logistická spoločnost, ktorá sa zaoberá skladovaním a prepravou tovaru pre firmy, ktoré pôsobia v oblasti automotiv, maloobchodu, internetového predaja a potravinových reťazcov.