Špecialista produktového manažmentu

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Administratíva a zákaznícka podpora, Marketing a PR, Obchod a nákup
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: od 1600 €

Náplň práce

Pre medzinárodného dodávateľa automobilových technológií hľadáme produktového špecialistu, ktorý by spravoval online katalóg, riešil podnety od obchodníkov, spravoval a aktualizoval rôzne dáta.

Budeš mať za úlohu:

  • sledovať, riešiť problémy a požiadavky v produktovom informačnom systéme
  • interakcia s tímom IT
  • zaškoliť zainteresované strany s prácou v systéme
  • dávať podnety na zlepšenie systému

Ponúkané podmienky

  • priestor pre sebarealizáciu a rozvoj
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • ziskanie množstva nových skúsenosti

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • Min. 3 roky praxe na podobnej pozícii
  • MS Excel na pokročilej úrovni
  • Aktívna znalosť anglického jazyka, min. B2 (pohovor v AJ)
  • Prax v produktovom manažmente je veľkou výhodou

Charakteristika klienta

Popredný svetový dodávateľ technológií a riadiacich systémov pre zaistenie bezpečnosti a efektivity úžitkových vozidiel.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.