Špecialista projektového financovania pre korporátnu klientelu

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Bankovníctvo a poisťovníctvo
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: 1800 € brutto + bonusové odmeny (finálna zložka mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Náplň práce

Hľadáme šikovného človeka z bankového prostredia, ktorý má bohatú skúsenosť s veľkými klientmi, či projektovým financovaním v oblasti bankovníctva. Budete mať priestor byť v spojení s najväčšími podnikateľmi. Ak sa navyše vyznáte vo finančných výkazoch a viete zostaviť cash flow, neváhajte a využite túto príležitosť!

Náplň práce:

  • poskytovať poradenstvo a starostlivosť o veľkých korporátnych klientov
  • plniť obchodné a akvizičné plány oddelenia
  • zabezpečiť projektové financovanie a predaj bankových produkt
  • riešiť žiadosti od klientov o úvery
  • riešiť aktívne či pasívne obchody a platobný styk
  • vzťahový manažment - budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
  • vypracovanie a obhajoba návrhu na úverový obchod
  • príprava zmluvnej dokumentácie, podpisovania a podmienok
  • administratívne úkony a evidencia kompletnej zložky vrámci interných predpisov

Ponúkané podmienky

  • fixná časť platu je v závislosti od skúseností
  • kvartálne odmeny
  • silné bankové postavenie, individuálny prístup a podpora
  • príspevok do III. piliera DDS
  • flexibilný pracovný čas
  • kariérny rast

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 3 ročná skúsenosť so starostlivosťou o veľkých firemných klientov a projektovým financovaním
  • anglický jazyk na aktívnej úrovni (B2)
  • skúsenosť so vzťahovým manažmentom
  • schopnosť čítať a analyzovať účtovné/finančné výkazy
  • vodičský preukaz sk. B

Charakteristika klienta

Našim klientom je stabilná medzinárodná banka s pobočkami hlavne v strednej a východnej Európe. V súčasnosti disponuje bohatou sieťou po celom Slovensku. Pôsobí ako univerzálna banka rodinného typu, preto aj ponuka produktov a služieb je prispôsobená požiadavkám viacerých generácií.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.