fbpx
cross

Naše ponuky

Synergie vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku.

Aktuálnu ponuku nájdete nižšie.

Neváhajte sa u nás  zaregistrovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg
Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Ak hľadáte prácu v stabilnej firme s dlhoročnou praxou, máme pre Vás ponuku expedienta v chladenom sklade. Mesačná mzda je 820 € + príplatky a bonusy. Práca sa vykonáva v Bratislave. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Práve naberáme brigádnikov, ktorí by nám pomohli s vykladaním kontajnerov, ukladaním krabíc na palety v Senci. Práca je vhodná pre mužov, pretože ide o fyzicky náročnejšiu prácu. Dopravu je nutné zabezpečiť si sám autom alebo autobusom, najbližšia zástavka je Horný Majer. Pracovná doba je od 8:00 do 16:00. Možné pracovať aj každý pracovný deň.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Poďte s nami pracovať ako expedient do prevádzky v Bratislave. Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti s voľnými víkendami. Práca je vhodná aj pre ženy. Mesačná mzda je 930 € + príplatky a bonusy. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Hľadáme vodiča VZV s nástupom priamo do kmeňa firmy so zaujímavým platovým ohodnotením. Možná výška mesačnej hrubej mzdy v 3-zmennej prevádzke sa pohybuje od 1 120 eur brutto - môže byť aj viac v prípade šikovnosti. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie zadarmo.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Hľadáme operátora výroby s nástupom priamo do kmeňa firmy so zaujímavým platovým ohodnotením. Možná výška mesačnej hrubej mzdy v 3-zmennej prevádzke sa pohybuje od 1 120 eur brutto - môže byť aj viac v prípade šikovnosti. V prípade potreby zabezpečíme ubytovanie zadarmo.

Lokalita: Skalica, Trnavský kraj

Ste zodpovední a hľadáte prácu, kde môžete uplatniť svoj potenciál? Práve obsadzujeme pozíciu brúsič na jednu zmenu! Hľadáme ľudí so skúsenosťami v danej oblasti, ktorí sa neboja práce a majú chuť sa učiť. V prípade obojstrannej spokojnosti je možnosť kariérneho rastu.

Lokalita: Trnava, Trnavský kraj

Chceli by ste si nájsť stabilnú a dobre platenú prácu ? Ponúkame Vám prácu výrobného pracovníka v Trakoviciach. Pracovná doba je na jednu zmenu. Mzda sa pohybuje okolo 1000 € , ale po skúšobnej dobe sa plat navyšuje. V prípade , že Vás ponuka zaujala neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Bratislavský kraj, Senec

Hľadáte si stabilnú a dobre platenú prácu ? Ponúkame Vám prácu elektrotechnika v Senci. Práca je na jednu zmenu (od 6:00 do 14:30). Základná mesačná mzda je od 1100 € a po skúšobnej dobe je garantované zvýšenie platu. V prípade vášho záujmu nám nevahájte poslať vaše CV a my Vás budeme kontaktovať.

Lokalita: Kysucké Nové Mesto, Žilinský kraj

Máte záujem o stabilnú a dobre platenú prácu ? Ponúkame Vám prácu operátora strojov v Kysuckom Novom Meste , kde Vám zabezpečíme aj ubytovanie. Mesačná mzda je 1050 €. V prípade , že Vás ponuka zaujala neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj

Baví Vás šitie a práca s odevmi? Tak potom sa ihneď pridajte k nám a staňte sa súčasťou kolektívu na oddelení šitia a opravy pracovných odevov. Je to práca na 2 zmeny s možnosťou si veľmi dobre finančne privyrobiť pomocou nadčasov a taktiež so zabezpečením ubytovania.