cross

Naše ponuky

Synergie vám pravidelne ponúka voľné pozície na základe požiadaviek a očakávaní našich klientov po celom Slovensku. Neváhajte nás však kontaktovať priamo. Je lepšie, keď vás spoznáme ešte pred otvorením pracovnej pozície.

https://www.synergie.sk/content/uploads/2019/11/visuel_h1_2_0.jpg

Pre nášho klienta, európskeho lídra v manažmente pohľadávok (nemocnice, zdravotnícky sektor, verejný sektor), hľadáme kandidáta na pozíciu Špecialista pohľadávok. Ak máte skúsenosti s administratívnou prácou, minimálne 2 ročnú skúsenosť na pozícii AR (Accounts Receivable) a aktívne komunikujete po anglicky, neváhajte a pošlite nám svoj životopis!

Ak rád pracuješ v sklade a nemáš preukaz VZV, ale rád by si ho spravil, neváhaj nás kontaktovať. Do skladu vo Vajnoroch hľadáme skladníka, ktorý má už skúsenosti a je ochotný pracovať na 2 zmeny. Preukaz na VZV Ti zabezpečíme, rovnako máš zaručené voľné víkendy a týždenné zálohy.

Hľadáme šikovných pickerov a skladníkov, ktorých zaujímajú autá a motorky a všetko, čo k nim patrí. Ak si vyberieš nás, získaš mnoho výhod. Vieme ponúknuť týždenne zálohy, výborný kolektív, motivujúce platové ohodnotenie. Samozrejmosťou sú aj voľné víkendy.

Obsadzujeme pozíciu Skladníka pre prosperujúcu logistickú spoločnosť. Ak sa chceš podielať na rozbehu niečo nového, toto je ponuka pre teba. Byť pri zrode nových skladových priestorov prináša príležitosť pre sebarealizáciu, nové poznatky a kariérny rast. Nemusíš sa báť, všetko ťa naučíme.

Hľadáme šikovných pracovníkov na triedenie produktov a balenie bezchybných kusov. Ponúkame príjemné, čisté pracovné prostredie, milý kolektív a najmä zaujimavú pracovnú dobu s relevantným ohodnotením.

Hľadáme šikovných operátorov/ky výroby, Nie je to náročná práca, je však dôležita jemnosť a precíznosť. Práca je na šesť až osem týždňov, kde ak vydržíte dostanete ešte 300 eur navyše k výplate. Pracovný čas je osem hodín a pracuje sa buď v štvorzmennej alebo trojzmennej prevádzke. Poskytujeme ubytovanie.