Vedúci montérov a zváračov

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Košický kraj, Slovenská republika
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Stavebníctvo a reality
  • Level pozície: Nižší manažment
  • Plat: od 1700 EUR fix brutto

Náplň práce

Pre jednu z top spoločností v stavebnom priemysle, s projektami na Slovensku aj v zahraničí
hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Vedúci montérov. Ak máte viacročné skúsenosti, odbornosť a prax v projektoch v oblasti hutníctva, energetiky, stavebníctva, strojárstva, budeme radi, ak nám pošlete svoje CV.

Vedúci montérov:

  • Riadi a usmerňuje činnosť skupiny montérov, v zmysle platnej projektovej dokumentácie
  • Zodpovedá sa správnu a včasnú realizáciu zverenej časti projektu
  • Kontroluje a zabezpečuje správne technologické postupy
  • Kontroluje dodržiavanie bezpečnostných postupov, BOZP
  • Kontroluje stav ochranných prostriedkov a ich používanie
  • Spolupracuje pri vedení zákazky/projektu, zodpovedá za zverené úseky

Ponúkané podmienky

  • zaujímavá práca v silnej, rastúcej spoločnosti s podielom zahraničných projektov
  • príspevok na dôchodkové sporenie
  • poskytované školenia pre zvyšovanie kvalifikácie
  • motivačná mzda + príplatky a odmeny
  • možnosť ubytovania v Košiciach zdarma vo vlastnej ubytovni
  • cestovné náhrady
  • rekreácia vo vlastných rekreačných zariadeniach

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • skúsenosti s riadením skupiny zváračov a zámočníkov v počte 10-15, (zadávanie a kontrola prác, operatívne riešenie problémov), prax na pozícii aspoň 10 rokov
  • platné osvedčenie o skúške zvárania metódou 111 – zváranie obalenou elektródou,
  • platné osvedčenie o skúške zvárania metódou 135, 136 – CO2,
  • skúsenosť v oblasti delenia materiálov plameňom – rezanie kyslíkom výhodou,
  • schopnosť aplikovať viacvrstvové zvary,
  • znalosť čítania technickej dokumentácie a výkresov,
  • preukázateľné pôsobenie na minimálne 10 opravách v rozsahu strednej a generálnej opravy v oblasti ťažkého priemyslu, hutníctva a energetiky,
  • ochota cestovať na viactýždňové projekty
  • znalosť angličtiny je výhodou

Charakteristika klienta

Spoločnosť pôsobiaca na domácich a zahraničných trhoch v oblasti žiaruvzdorných výmuroviek a špeciálnych izolácii. Tím odborníkov v oblasti výstavby vysokých priemyselných komínov, opráv, rekonštrukcií, odborných obhliadok a posudkov. Osvedčené technológie a zariadenia, izolácie parovodov, rozvodov tepla, aparátov, izolácie kotlov, elektrofiltrov, pecí a podobne.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.