Žiješ adidas? Hľadáme šikovného junior biznis analytika

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: IT a Telekomunikácie
  • Level pozície: Asistent
  • Plat: od 1500€ brutto/mesiac

Náplň práce

Kto by nechcel pracovať pre adidas?
Ak máš plynulú angličtinu, skúsenosť s analýzami, akčný prístup k práci a baví ťa práca s číslami? Tak daj pozor, aby ti táto príležitosť neutiekla. Pošli životopis a získaj príležitosť zlepšovať chod IT-čka spoločnosti adidas v East Europe regióne.

Tvojou úlohou bude:

  • zabezpečiť data kvality manažment
  • analyzovať a spravovať dáta
  • úzka spolupráca s manažérom, vendormi v rámci East Europe regiónu
  • ad hoc požiadavky
  • pravidelný reporting

Ponúkané podmienky

  • zamestnanecká zľava na produkty
  • zaujímavý bonusový systém
  • schopnosť sebarealizácie a rozvoja v stabilnej prosperujúcej spoločnosti
  • príspevok na dopravu
  • možnosť home office
  • flexibilný pracovný čas
  • multisport karta

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

  • min. 2 roky praxe na pozícii analytik
  • znalosť Excel na pokročilej úrovni, Access výhodou
  • ak ovládaš SQL je to výhodou
  • znalosť rôznych BI Tools výhodou
  • komunikatívna angličtina
  • silné analytické myslenie, komunikačné zručnosti
  • samostatnosť

Charakteristika klienta

adidas - popredná športová značka. Firma s celosvetovým pôsobením v dizajne, vývoji a marketingu športových odevov a obuvi.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.