Zvárací technológ

Informácie o ponuke

  • Lokalita: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Typ pracovného pomeru: plný úväzok
  • Sektor: Výroba a priemysel
  • Level pozície: Špecialista
  • Plat: min. od 1300 eur btt (výška platu závisí od skúsenosti kandidáta)

Náplň práce

Hľadáme zváracieho technológa s praxou so zváraním rôznych materiálov unikátnych rozmerov. Chcete pracovať pre slovenskú spoločnosť s tradíciou výroby tlakových nádob najrôznejších druhov takmer 60 rokov? Chcete mať prístup k najnovším technológiam a zúčastňovať sa zaujímavých projektov?

Vašou zodpovednosťou bude:

  • tvorba a vedenie príslušnej technologickej dokumentácie a technologických podkladov zvárania
  • sledovanie a riešenie technologických problémov a spolupráca pri vybavovaní reklamácií
  • zabezpečovanie technologického dozoru počas výroby
  • príprava podkladov pre technologické a pracovné skúšky
  • preskúšavanie zváračov
  • koordinácia nových projektov
  • potrebná administratíva

Ponúkané podmienky

  • práca s novými technológiami a modernými procesmi
  • možnosti ďalšieho vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie
  • kariérny rast
  • flexibilita a stabilita slovenského manažmentu
  • dobrý kolektív a otvorená komunikácia

Nie je to tá pravá práca? Stane sa. Môžeme vám nájsť inú. Stačí nám váš aktuálny životopis.

Ozvite sa mi

Požiadavky na kandidáta

Na tuto pozíciu potrebujete:

  • certifikát - inžinier zvárania IWE alebo EWE
  • prax na pozícii zváračského technológa/inžiniera min. 4 roky
  • znalosť zvárania rôznych materiálov a výrobkov rôznych rozmerov
  • znalosť metód TIG, MIG, MAG
  • pracovná znalosť anglického jazyka (aspoň B1)
  • prax pri výrobe tlakových zariadení podľa EN 13445 a potrubí podľa EN13480 výhodou

Charakteristika klienta

Náš klient zabezpečuje kvalifikovanú výrobu tlakových nádob všetkých prevedení so skúsenosťami od roku 1960. Hlavným predmetom činnosti prevádzky je výroba, oprava a montáž zariadení pre chemický, energetický, plynárenský a potravinársky priemysel, dodávka oceľových konštrukcií a stavieb na kľúč, oprava a údržba veľkokapacitných nádrží.

Informácie o výberovom procese

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.

Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program.

Odporučiť známeho

Vyplňte údaje o sebe a priložte životopis, alebo sa prihláste cez LinkedIn.