Executive search

Headhunting

Potrebujete nájsť do tímu úzko špecializovaného odborníka alebo manažéra? Pomocou priameho vyhľadania nájdeme a oslovíme tých najlepších profesionálov v danom segmente. Aj preto je executive search vlajkovou loďou výberu zamestnanca s veľkou úspešnosťou nájdenia a umiestnenia.

Aké sú hlavné výhody?

 • Za pozíciu je zodpovedný konzultant, ktorý má skúsenosti s obsadzovaním pozícií v danom segmente (napríklad IT, financie, výroba…).
 • Pomocou aktívneho prieskumu trhu a sieti odborných kontaktov nájdeme a oslovíme tých najlepších profesionálov na Slovensku alebo aj v zahraničí.
 • Dostanete zoznam spoločností a konkrétnych ľudí, ktorí vykonávajú požadovanú pozíciu.  Následne schválite, ktorých konkrétnych ľudí chcete priamo osloviť.Získate prehľad o aktuálnej situácii na trhu a spätnú väzbu k vášmu   employer brandingu.
 • S každým kandidátom absolvujeme osobné stretnutie.
 • Pripravíme detailný report s hodnotením kvalít každého odprezentovaného kandidáta.
 • Pri vyhľadávaní garantujeme maximálnu diskrétnosť .
 • Predĺžená garancia na vybraného kandidáta (od 6 až do 12 mesiacov).

Pre aké pozície je táto služba určená?

 • TOP manažment
 • Vysoko špecializované pozície
 • Špecifické technické pozície

Viete, ako si vybrať správneho headhuntera? Prečítajte si článok na našom blogu. 

Je táto služba to čo potrebujete?

Povedali o nás

 • Personálna agentúra Synergie je našim partnerom v oblasti recruitmentu a executive search už takmer 3 roky. Ako jediná spoločnosť prešla našim „interným“ sitom a naplnila naše očakávania. Príjemná a korektná komunikácia spolu so spoľahlivým servisom nám výrazne uľahčujú nábor zamestnancov. Tiež oceňujeme kvalitu kandidátov, keďže sa stalo štandardom, že si všetkých odporúčaných kandidátov pozývame do prvého kola. V neposlednom rade veľmi oceňujeme morálne hodnoty Synergie, ktoré úzko korelujú s hodnotami našej spoločnosti.

  Michaela MurárikováHR Director, Asseco Central Europe
 • So Synergie spolupracujem už niekoľko rokov a vážim si najmä profesionálny prístup konzultantov, znalosť biznisu, pracovného trhu a predovšetkým permanentnú spätnú väzbu, promptné poskytnutie profilov, aktívne zapracovanie meniacich sa požiadaviek na kandidáta a cit (ako aj skúsenosť) na nájdenie vhodného kandidáta, ktorý spĺňa naše (veľakrát veľmi náročné resp. špecifické) požiadavky. V spolupráci so Synergie sa nám úspešne podarilo obsadiť pozície v maloobchode (retail), veľkoobchode (B2B) ako aj LEAN oblasti. Teším sa na ďalšie úspešné spolupráce.

  Veronika MikoczyováHR Partner, Slovnaft

Case study: Budovanie oddelenia Retailu

Našim zadaním bolo budovanie oddelenia Retailu pre výrobno-obchodnú spoločnosť, ktorá vo svojom segmente patrí medzi lídrov na slovenskom trhu.

Výzvou bolo identifikovať skúsených ľudí z trhu, ktorí sa budú vedieť stotožniť s novo definovanou retailovou stratégiou a budú participovať na zavádzaní tejto stratégie do praxe.

Zamerali sme sa na oslovenie skúsených manažérov zo Slovenska ale aj zahraničia. Podarilo sa nám obsadiť 10 rôznych pozícií v rámci retailového tímu kombináciou metód recruitmentu a executive search (podľa náročnosti pozície). Išlo o manažérske pozície ako Head of Retail, Retail Commercial & Marketing Manager ako aj pozície špecialistov Customer Excellence Specialist, Shop merchandiser.

Radi pripravíme cenovú ponuku k službe Executive search. Stačí vyplniť náš kontaktný formulár:

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Prečo si vybrať Synergie?

Sme personálna agentúra s takmer 20 ročnými skúsenosťami s hľadaním talentov na Slovensku. Patríme do francúzskej skupiny SYNERGIE Group s viac ako 500 pobočkami, čo nás robí 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe. Píšeme tiež blog Hľadači pokladov o svete HR a hľadaní práce.