Špecializované testovanie

Odhaľte silné a slabé stránky vášho tímu

Zistite viac o osobnostných predpokladoch a špecifických schopnostiach svojich zamestnancov alebo uchádzačov o pracovné pozície.

Ako to prebieha

  • Špecializované testovanie môžete využiť ako doplnkový nástroj pri výbere zamestnancov, pri nastavovaní systému odmeňovania, pri plánovaní kariérneho postupu zamestnancov.
  • Na základe vašich potrieb vám poradíme, aké kompetencie a osobnostné vlastnosti by ste mali testovať u vašich zamestnancov/uchádzačov o prácu.
  • Zorganizujeme testovanie, zanalyzujeme výsledky a pripravíme finálnu hodnotiacu správu vrátane odporúčaní.
  • V prípade záujmu interpretujeme výsledky testovania aj účastníkom z radov vašich zamestnancov.

Je táto služba to čo potrebujete?

Case study: Špecializované testovanie tímu obchodníkov a zákazníckeho servisu

Našim zadaním bola príprava a realizácia špecializovaného testovania pre tím obchodného oddelenia a zákazníckeho servisu. Cieľom bolo na základe výsledkov testovania nastaviť štandardy pre výber nových členov do tímu.

Vybrali sme špecializované testy vhodné pre danú oblasť pozícií a zrealizovali testovanie pre tím 12 zamestnancov. Na základe výsledkov sme spolu s klientom stanovili základné odporúčania pre výber nových zamestnancov.

Radi pripravíme cenovú ponuku k službe Špecializované testovanie. Stačí vyplniť náš kontaktný formulár:

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Prečo si vybrať Synergie?

Sme personálna agentúra s takmer 20 ročnými skúsenosťami s hľadaním talentov na Slovensku. Patríme do francúzskej skupiny SYNERGIE Group s viac ako 500 pobočkami, čo nás robí 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe. Píšeme tiež blog Hľadači pokladov o svete HR a hľadaní práce.