Sme hrdým partnerom HR Leaders

Už tretí rok sme partneri medzinárodnej konferencie HR Leaders, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 15.6.2017 v bratislavskom River´s clube. Témou na tento rok je „Creating a learning culture“, resp. čo všetko robiť pre to, aby sa ľudia mali chuť neustále zlepšovať a rozvíjať.

Podujatia sa zúčastnia známe zahraničné mená, ako Pia Maria Thoren zo Švédska, ktorá bude prednášať o Agile prístup ukáže „emergent learning“ techniky. Zjednodušenie performance manažmentu a návod na identifikáciu „high potential leaders“ nám priblíži Gene Johnson z Veľkej Británie. Tomáš Hajzler z Českej republiky ukáže, ako si vytvoriť slobodný priestor v práci. Dozvieme sa aj o  podpore princípov Managementu 3.0, ktorú predstavý Alexandre Magno z Portugalska a implementáciu Mindfulness do biznisu objasní Bruce Greenhalgh z Veľkej Británie. Predstavia sa aj mnohí skúsení spíkri zo Slovenska.

 

Ak sa počas prestávok zastavíte pri našom stolíku, budete sa môcť zapojiť do hľadania „pokladov“. Každý, kto medzi množstvom uchádzačov nájde poklad, dostane odmenu a zo všetkých na záver konferencie vylosujeme jedného výhercu konzultácie náborovej stratégie. Keďže piatym rokom ako Hľadači pokladov píšeme blog, v rámci ktorého zdieľame svoje naše skúsenosti a zážitky zo sveta HR, tentokrát sa bude môcť do písania blogu zapojiť ktokoľvek. Spoločne vytvoríme blog o zaujímavých témach z HR, ktorého autormi budú všetci účastníci.

Na after party po konferencii sa budú odovzdávať ocenenia HRLeader a HRTalent. Práve v HRTalent máme aj my svoje zastúpenie – naša kolegyňa Barbara Kotlárová je medzi vybranými štyrmi finalistmi. Držme jej palce.

Vidíme sa 15.6.2017 na lodi. Tešíme sa na vás.