Tvoja kariéra v Synergie

V SYNERGIE neustále hľadáme talenty, ktoré by zapadli do nášho tímu. Naša práca je o ľuďoch a komunikácii, takže ak ťa baví viesť rozhovory a spoznávať zaujímavých ľudí, ocitneš sa na tom najlepšom mieste.

Nemaj obavy, že ťa hodíme do jamy levovej. My si ctíme tímovú spoluprácu, vďaka ktorej sa učíme jeden od druhého. Ak sa ti páči predstava práce, v ktorej máš priestor „rásť“, prinášať nové nápady a byť súčasťou tímu, v ktorom to nie je vždy len o práci neváhaj a pošli nám svoj životopis

Stále váhaš? Prečítaj si vyjadrenia našich bývalých kolegov, ktorí síce už posunuli svoju kariérnu cestu ďalej, ale zozdieľali svoje zážitky a skúsenosti z obdobia, kedy boli členmi Synergie tímu.

Čo u nás môžeš robiť?

Pridaj sa k nám do Synergie a naštartuj svoju kariéru v HR

Ak ťa láka personalistika a vždy si chcel/a pracovať v HR, máme pre teba voľné miesto na pozícii non-it research asistenta. Nezáleží odkiaľ k nám prídeš, dôležité je, čo nám svojimi skúsenosťami ponúkneš. Vytvoríme ti potrebné a kvalitné zaškolenie, stačí ak máš rád/a kreativitu, rôznorodosť, dynamiku a hovoríš aktívne po anglicky.

Mám záujem!

HR recruitment coordinator

Do profesionálneho tímu HR špecialistov hľadám koordinátora pre obsadzovanie pozícii v oblasti výroby a logistiky a so skúsenosťou so spracovaním HR administratívy. Ak ste komunikatívny a tímový hráč, viete komplexne a kreatívne riešiť každodenné výzvy, radi vás privítame v našom tíme. Budete pracovať v zohratom a súdržnom kolektíve v centre Bratislavy.

Mám záujem!

Junior recruitment špecialista (part time / full time)

Hľadám HR talent, ktorý bude parťákom pre našich koordinátorov a pomôže im pri obsadzovaní pozícii z rôznych oblastí (výroba, logistika, administratíva). Môžeš u nás pracovať na polovičný alebo plný úväzok.

Mám záujem!

Neustály rozvoj je alfou omegou nášho úspechu

 • Naučila som sa pracovať efektívnejšie s informáciami. Vďaka networkingu som spoznala veľmi veľa zaujímavých ľudí. Podarilo sa mi dosiahnúť niekoľko obchodných úspechov, za ktoré som veľmi rada.

  Klaudia DemianováBusiness Development Manager
 • Pracu v Synergie odporúčam ľudom, ktorí sa chcú neustále učiť nové veci a posúvať vpred, pretože tu na to nájdu ideálne podmienky :)

  Natália SvátkováOffice Assistant

Nesúperime, ale spolupracujeme

 • Páčila sa mi atmosféra vo firme, pri ktorej kolegovia nesúťažia, ale snažia sa pomáhať si a budovať dobré meno na trhu.

  Katarína ŠtukovskáConsultant
 • V Synergie panuje priateľská pracovná atmosféra, ktorá vytvára základ na podávanie kvalitných pracovných výsledkov. Okrem toho má Synergie vo svojom tíme vysoko kvalifikovaných odborníkov, od ktorých sa dá veľa naučiť.

  Lucia KrechňákováConsultant

Priestor na sebarealizáciu

 • V Synergie som získal veľký prehľad o trhu práce, skúsenosti práce s firmami aj kandidátmi a hlavne som mal možnosť posúvať správnych ľudí na správne miesta. Doteraz využívam skúsenosti recruitera v oblasti nástupníckych programov.

  Juraj HudcovskýConsultant
 • Pre juniorov je to možnosť pracovať pod krídlami skúsených seniorov, zbierať skúseností v rôznych oblastiach biznisu, naučiť sa byť zodpovedný, nečakať, kým niekto spraví niečo za teba. Pre seniorov je v Synergie možnosť aktívne ovplyvňovať smerovanie spoločnosti a dianie okolo seba. Obe skupiny tu nájdu výborný kolektív, vysoko kladené požiadavky na výkon a profesionalitu, ktorá ich posunie ďalej.

  Adela PerglerováConsultant

Prácou to nekončí

 • Synergie je aj naďalej miestom, kde sa pracuje s veľkou chuťou, optimizmom a nadšením, vysokým nasadením a to všetko podčiarknuté profesionálnym a inovatívnym spôsobom. Aj preto som rada, že so Synergie naďalej spolupracujem, aj ked už trošku z inej strany.

  Michaela MurárikováResearcher
 • Ak pri opise vysnívanej práce použijete: mladý aktívny priateľský pracovný tím, práca na projektoch, využívanie cudzích jazykov, kontakt s ľuďmi, pomoc, dosahovanie cieľov, kontakt s aktuálnym dianím na trhu, možnosť posunu a rastu, tak by ste mali zaklopať na dvere Synergie (alebo radšej poslať svoje CV) :)

  Veronika KultanováResearcher
Zaujíma Ťa, s kým by si v Synergie spolupracoval/a? Pozri si, kto u nás pracuje (Náš tím).