Vítame troch nových partnerov spoločnosti, úspešných odborníkov v oblasti personálneho poradenstva!

SYNERGIE Slovakia víta troch nových partnerov spoločnosti, úspešných odborníkov v personálnom poradenstve. S platnosťou druhého júla 2010 sa Martina Klubicová, Petra Kováčová a Martin Huba, dlhoroční zamestnanci spoločnosti, oficiálne stali partnermi slovenskej pobočky medzinárodného lídra personálnych služieb SYNERGIE.

Partneri SYNERGIE

Martina Klubicová viedla slovenskú pobočku posledné 2 roky a zároveň pôsobila v roli konzultanta so špecializáciou na sektor financií a bankovníctva posledných 6 rokov. Úspešne realizovala nábory na seniorské a manažérske pozície a rovnako sa podieľala na projektoch nových investícii na Slovensku.

Martin Huba začal svoju kariéru v spoločnosti SYNERGIE ako konzultant pre sektor IT a telekomunikácii v roku 2006. Vďaka jeho odborným znalostiach v oblasti IT a silne vybudovanou sieťou kontaktov, úspešne viedol úzko špecializované nábory na Slovensku a Českej republike.

Petra Kováčová má bohaté skúsenosti ako konzultant z lokálneho ako aj zahraničného prostredia. V SYNERGIE pracuje 4 roky a špecializuje sa predovšetkým na projekty v oblasti priemyslu a logistiky, ako aj v oblasti retailu a administratívy. Nemalé skúsenosti má aj z projektov Executive search.

Sme radi, že môžeme privítať nových partnerov spoločnosti SYNERGIE a prajeme im veľa ďalších úspechov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o partneroch SYNERGIE, ich pracovných skúsenostiach a špecializáciach, pozrite si sekciu Náš tím.