Hľadači pokladov vyhrali ocenenie Bloger roka 2014

Nad myšlienkou písať vlastný blog, na ktorom by sme zdieľali svoje skúsenosti zo sveta HR, sme rozmýšľali pomerne dlho. A tak pred troma rokmi uzrel svetlo sveta prvý článok na blogu Hľadači pokladov.

Tento sme sa rozhodli zapojiť do súťaže Bloger roka 2014, aby sme tak získali cennú spätnú väzbu. Celkovo bolo v súťaži zapojených 510 blogov v 7 kategóriách. Blogy sa hodnotili v dvoch fázach:

  1. V prvej hlasovali fanúšikovia a rozhodli o TOP 5 blogoch v rámci každej kategórie.
  2. Následne odborná porota vyberala tých najlepších podľa viacerých kritérií – od informačnej hodnoty blogu, osobného vkladu autora, grafickej stránky až po propagáciu blogu prostredníctvom sociálnych sietí.

Počas slávnostného galavečera, ktorý sa uskutočnil 14. 5. 2015 v Bratislave, ocenila odborná porota Hľadačov pokladov 1. miestom v kategórii Ekonomika, spoločnosť & biznis.

Ďakujeme. Je to pre nás záväzok, aby sme pokračovali ďalej a písali ešte kvalitnejšie a zaujímavejšie články. Sme otvorení aj novým autorom, takže ak by ste chceli zozdieľať svoje know-how s našimi čitateľmi, ozvite sa na blog@hladacipokladov.sk

SYNBlogerRoka2015-12