Výsledky SYNERGIE Group za prvý kvartál 2015 – po úspešnom roku aj naďalej rastieme

Za prvý štvrťrok 2015 sme v rámci SYNERGIE Group zlepšili finančné výsledky takmer vo všetkých 15 krajinách, v ktorých aktuálne pôsobíme. Náš celkový obrat v tomto období vzrástol o +7.6% na 401,3 milióna eur.

Veľký úspech v južnej Európe

Najväčší nárast (vac ako 20%) zaznamenali za prvý kvartál 2015 krajiny južnej Európy – Taliansko a Španielsko. V oboch krajinách máme rozsiahlu sieť pobočiek, v ktorých pracuje celkovo takmer 500 zamestnancov.

Nemenej úspešné sú ďalšie naše pobočky v Belgicku (+13.3%) a Veľkej Británii (+17.7%). Vo Veľkej Británii pôsobíme pod značkou Acorn a patríme medzi TOP 10 personálnych agentúr v hodnotení RecruitRank, ktoré udeľuje pracovný portál JobSite (ocenenie s rovnakým názvom sa odovzdáva aj na Slovensku).

Za nárast v prvom kvartáli 2015 vďačíme viacerým strategickým rozhodnutiam a veľkému úsiliu v rýchlo rastúcich segmentoch, ako sú letecký priemysel, obnoviteľné zdroje energie a špecializované služby pre spoločnosti.

Rastie aj slovenská SYNERGIE

V SYNERGIE na Slovensku sme za prvý kvartál roka 2015 zaznamenali medziročný nárast obratu o 76%. Za prvé tri mesiace roka 2015 sa nám podarilo sprostredkovať zamestnanie 2,5-krát viac kandidátom ako to bolo v tom istom období roka 2014. Za tento úspech vďačíme najmä nášmu skvelému tímu konzultantov a researcherov, ktorý sa za posledný rok rozrástol o nových členov.

SYNERGIE v číslach

SYNERGIE v číslach