cross

Hledáme Superhrdinu Kvality! Mzda od 45 000 Kč + doprava zdarma!

Číslo nabídky 96866

Lokalita: Hlavní město Praha

Typ: plný úvazek

Sektor: Logistika a doprava

Úroveň pozice: Specialist

Plat: 50000

Kontaktní osoba:

Adéla Prášilová
420720051237
prasilova@syn.cz

Popis

Baví tě vylepšovat procesy a domluvíš se anglicky? Přidej se k nám jako SPECIALISTA KVALITY!

Do našeho týmu v Jažlovivích u Prahy hledáme proaktivního kolegu či kolegyni, který/á se nebojí výzev. Zaskočila Tě lokalita? Obavy stranou, z Prahy nebo Říčan  Tě zdarma dopravíme na pracoviště a zabere to jenom 15 minut!

Náplň práce:
- Zastřešení komunikace v rámci distribučního centra, se zákaznickým servisem i dopravci v anglickém i českém jazyku
- Zpracování reportů a prezentací
- Kvalitativní kontroly v rámci distribučního centra, řízení kvalitativních neshod
- Školení zaměstnanců
- Příprava podkladů pro dozorové i interní audity

Benefity

- Finanční hodnocení od 45 000 do 50 000 Kč
- Stravenkový paušál v hodnotě 102 Kč (vypláceno do mzdy v čistém)
- 25 dní dovolené
- Sick days
- A spoustu dalších benefitů...

Požadavky

- Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
- Drobné zkušenosti se zákaznickým centrem, řízením kvality nebo s logistikou

Místo výkonu práce: Jažlovice u Prahy
Smlouva na dobu určitou do konce roku 2024

Podporované typy souborů: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. velkost: 64 MB.
Na základě vaší reakce na tuto pracovní nabídku budou společnosti ze skupiny Synergie, a to společnosti SYNERGIE, s.r.o., IČO: 458 08 139, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., IČO: 26711834, obě se sídlem Na příkopě 854/14, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika a SYNERGIE Slovakia s.r.o., IČO: 35766239, SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o., IČO: 48265403, obě se sídlem Dunajská 4, 811 08 Bratislava, Slovenská republika (dále jen „Společnosti“), ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (nařízení GDPR), zpracovávat vaše osobní údaje po dobu trvání příslušného výběrového řízení.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.