cross

Údržbář/ka strojů od 60 000 Kč + příspěvek na dopravu!

Číslo nabídky 96867

Lokalita: Žďár nad Sázavou

Typ: plný úvazek

Sektor: Automobilový průmysl

Úroveň pozice: Assistant

Plat: 60000

Kontaktní osoba:

Adéla Prášilová
420720051237
prasilova@syn.cz

Popis

Hledáme šikovného kolegu / kolegyni pro preventivní údržbu strojů a zařízení. Čeká na Vás pružná pracovní doba, skvěle finanční ohodnocení a mnoho dalšího!

Místo výkonu práce je ve Žďáru nad Sázavou. Pokud byste do práce dojížděli, můžete se těšit na příspěvek na dopravu ve výšce až 3500 Kč!

Náplň práce:
- Navrhování postupů preventivní údržby a vytváření příslušné dokumentace
- Kontrola a aktualizace dokumentace preventivní údržby a její zavádění do výroby
- Školení operátorů a seřizovačů v oblasti preventivní údržby strojů
- Plánování, kontrola a optimalizace preventivní údržby aktivit
- Vytváření reportů

Benefity

- Zajímavé finanční ohodnocení, které začíná na 60 000 Kč
- Příspěvek na dopravu až 3500 Kč
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost občasné práce na home office
- 5 týdnů dovolené
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Nástup do KMENE společnosti
- Příspěvek na stravování a mnoho dalšího!

Požadavky

- Máte základní znalost o údržbě strojního zařízení
- Máte praxi na obdobné pozici nebo jste absolventem s technickým vzděláním
- Poradíte si s MS Office
- Domluvíte se i anglicky

Budeme se těšit na váš životopis!
Nástup možný ihned.

Podporované typy souborů: pdf, doc, docx, odt, rtf, Max. velkost: 64 MB.
Na základě vaší reakce na tuto pracovní nabídku budou společnosti ze skupiny Synergie, a to společnosti SYNERGIE, s.r.o., IČO: 458 08 139, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., IČO: 26711834, obě se sídlem Na příkopě 854/14, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika a SYNERGIE Slovakia s.r.o., IČO: 35766239, SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o., IČO: 48265403, obě se sídlem Dunajská 4, 811 08 Bratislava, Slovenská republika (dále jen „Společnosti“), ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (nařízení GDPR), zpracovávat vaše osobní údaje po dobu trvání příslušného výběrového řízení.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.